בין המיצרים מחשבות ותובנות

למה שמחתי כשאמא שלי התקשרה לספר שהצינור התפוצץ?
בשבוע שאני מכינה הרצאה על הקשר בין הרוחניות לגשמיות ולהיפך,
אני מבקשת לקבל דוגמאות מהחיים. עוד זה מדבר וזה בא.
( ממש צריך להזהר ממה שמבקשים!)
בדירה שהורי משכירים התפוצץ צינור בחדר האמבטיה וכמויות של מים הציפו את הדירה, במשך שעות, כי השכנים לא היו בבית והורי בילו בבית החולים. גם דירת השכנים למטה נהנתה ממקלחת חינם.
מיד החלתי במבצע לאיתור בעלי מקצוע לקבלת הצעת מחיר, והבנתי שזה סיפור יקר. צריך להחליף את כל הצנרת, את כל הקרמיקה וגם את הארונות שנהרסו. אז מה טוב בזה?
חכו...באותו שבוע עבדתי על ניקוי הצינור שבי, לנקות את הקליפות, את הקשיים ואת הפחדים. לגוף שלנו קשה להכיל את כל הרגשות, הוא צריך לדבר עליהם, לא לשמור בבטן. אני שומעת כל יום על קשיים והתמודדויות קשות של אנשים, על ילדים בודדים בחברה ונזכרת בילדותי. שתקתי כי לא היה לי למי לספר את מה שעבר עלי.
אני עושה אימון רוחני לאמא שלי כל יום. כשהיא מקטרת על אבא שלא זוכר, על לחץ דם גבוה וסחרחורת ועל זה שהכל נופל עליה, אני אומרת תגידי תודה שיש לך את הזכות בגילך להיות פעילה ובריאה ולעזור לאחרים.
ואז הגיעה יום ההולדת שלה, היא כבר בת 84! ובמקום לקבל מתנה, היא קיבלה פיצוץ בצינור ומים זרמו והציפו את הבית. גם הבית הפיזי, וגם הבית הרגשי הוצפו.
אני חשבתי שזאת כפרת עוונות, ויש לנו הזדמנות נהדרת לחדש את המקלחת לדיירים ולפנק אותם באביזרים חדשים. שכנעתי אותה שצריך לחדש אחרי כל כך הרבה שנים.
על הדרך חבר ילדות עזר לי למצוא את האדם המתאים לתיקון, גיליתי בעל מקצוע מצויין ואמין, וגם דיברתי עם אמא שלי שיכולה להנות מהדברים הקטנים שיש בחייה, ולהכיר בטוב שהם זוכים בגילם. עברנו את המבחן ששלח לנו בורא עולם, לקבל את הקושי, להודות על הרע וגם על הטוב.
מחשבות והרהורים לימים של בין המיצרים.
מיצר הוא מעבר צר שאחרי שנעבור אותו, נוכל להנות משפע העולם.
יום מבורך בשפע רוחני וגשמי.

אין עדיין תגובות.

השאר תגובה