איך הצלחתי לקדם מכירות בדרך יצירתית?

"חתכתי מסלול מימין לשמאל,באמצע הכביש, בלוס אנג'לס עצרה אותי המשטרה. כמו השיר של ציפי שביט..אני איבדתי את אמא, את אמא שלי... כך הצגתי לשוטר שאני חסרת אונים, התבלבלתי, איבדתי את הדרך. במקום לציין את כל העברות שלי,ואז הדבר הכי חמור מאוד גם מבחינת חברת הביטוח שהייתי צריכה לשלם לה יותר, השוטר החליט לרשום לי שאני צריכה ללמוד נהיגה , לרענן את החוקים, מיד ללמוד בבית ספר לתנועה. התקשרתי למורה , לג'רי, גבר בן 70, שהיה בעברו שחקן, הוא משכיר מסעדה, בשעות הבוקר כדי שיוכל ללמד בה את תלמידיו.לפני שהגעתי לשיעור, הפניתי אותו לאתר שלי, כדי שיקרא את הפרטים עלי, מי אני. נתתי לו את הכתובת וזהו!

הגעתי לשיעור הראשון, כל אחד הציג את עצמו בכמה מילים, כשהגיעו לשם שלי, ג'רי אמר " וזאת עדה המבורגר, מלכת שווצריה " (בגלל שהיא בחברת ארבונה) אני כבר לא הייתי צריכה יותר מזה כלום, כולם הכירו אותי מיד, ושייכו אותי למוצרים הטבעיים והיוקרתיים ביותר שקיימים.

"רק אתמול בלילה זרעתי את זרע השיווק, והנה כבר הבוקר הוא נובט"
בפעם השנייה שהתקיים השיעור איחרתי, השיעור מתחיל בשמונה בדיוק ואני הגעתי בחצי שעה איחור. במצב כזה , אי אפשר להכניס את התלמיד והוא צריך להגיע למפגש נוסף. עמדתי בכניסה למסעדה ואמרתי שאני מאוד מצטערת....אבל קמתי מאוחר, השעון לא צלצל. ג'רי ידע שאסור לו לאפשר דבר כזה ..זה יהווה דוגמא לאחרים, ואם מישהו יאחר בפעם הבאה , מה יהיה ? הוא יהיה חייב להכניס גם אותו. ג'רי היא מורה מזן אחר, שחקן בעל חוש הומור מפותח, הוא אמר: נשאל את הכיתה ונראה מה הם יחליטו, מה "העונש" שאת צריכה לקבל. הם פסקו פה אחד "לרקוד על השולחן". O.K מרתי, הסכמתי לעשות הכול...נתתי לגבר שהיה ליד כסא הבר את היד, כדי שיעזור לי לעלות על השולחן הגבוה שהיה ע"י הבר, עליתי, מישהו התחיל לשיר לצלילי שיר מוכר, ואני רקדתי על השולחן, כשכל התלמידים מתחילים מיד למחוא כפיים. כמובן שאין צורך להוסיף כי כולם הכירו אותי, ניגשו אלי, דיברו איתי ואני יצרתי עוד קבוצה של לקוחות פוטנציאליים עבור החברה שלי.

אין עדיין תגובות.

השאר תגובה